A-BOX AMBALAJ

A-Box ambalaj, 16 yıllık oluklu mukavva sektöründeki tecrübesiyle Ocak 2020 ‘de İzmir Bornova’da kurulmuştur.

Siz değerli müşterilerimize, istek ve taleplerine uygun olarak ithal ve yerli kağıtlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Sektördeki uzun süreli tecrübemiz ışığında başta otomotiv, tekstil, gıda sektörleri olmak üzere 3 renk flekso baskı seçeneğimiz, delikli veya elcikli koli üretimimiz ve özel üretim için kalıplı özel kutular tasarlayıp sorunsuz olarak sevk edilmesine yardımcı oluyoruz.

Çözüm ortaklarımız ile birlikte kaliteli ürünü en ekonomik şekilde müşterilerimize sunmak en büyük hedefimizdir.

Önce insan ve doğa anlayışı ile çıkar çatışmasına girmeyen, çalışkan, yaratıcı, her fikire önem veren, cinsiyet din ve ırk ayrımı yapmadan iyi ve kötüyü ayırabilen değerlere sahibiz.

En önemli ilkemiz sürdürülebilirlik ve doğayı korumak olup ürün hammademizi sanayi ormanlarından veya geri dönüşümlü kağıtlardan sağlamaktayız. Daha iyi bir Dünya ortaya çıkartmak için en önemli hamlemiz ağaç dikmek olmalıdır.

A-Box ambalaj olarak yürüttüğümüz sorumluluk projelerimizden biri olan 5000 adet koli siparişine TEMA veya EGE ORMAN VAKFI öncülüğünde müşterilerimizin adına fidan bağışında bulunuyoruz.

Sizinle tanışıp, tedarik ihtiyaçlarınıza, optimal kalite, fiyat ve sürdürülebilirlik çerçevesinde çözüm üretmeyi, böylece de şirketinizin genel toplamına değer katmayı dört gözle bekliyoruz.

Bizlere iletişim sayfasındaki bilgilerle ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Biz Sizi Arayalım

Ekibimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

There is no form selected or the form was deleted.